+420 731 571 778
kamennestavby@volny.cz

NANOTECHNOLOGIE

Nanotechnologie - produkt nejmodernějšího vědního oboru dneška

Jde o permanentní ochranu kamene (a nejen jeho), před znečištěním a vodou, která slouží k hloubkové impregnaci a odpuzování vody a nečistot na povrchu.

Naše firma již mnoho let používá k ochraně přírodního kamene, případně cihel a jiných stavebních materiálů, hydrofobní prostředky, a to především k ošetření povrchu, ochraně proti dešťové vodě, mechům, apod. Jak pro exteriér, tak interiér. V této oblasti spolupracujeme s předními firmami na našem trhu a máme bohaté zkušenosti.

Hydrofobní znamená odpuzující vodu nebo neschopnost látek se ve vodě rozpouštět
Jde o molekuly, které nenesou žádný náboj a tvoří tak s vodou jen málo nebo žádné vodíkové můstky. Ve vodě se tedy nerozpouštějí.
NANOBALA BWTProtect je přípravek na bázi rozpouštědla s obsahem „nano“ částic. Je určen k trvalému, voděvzdornému ošetření různých druhů kamene, keramiky a betonu a k vyvolání nečistotám odpudivého efektu. Byl vyroben cíleně pro různé typy kamenných keramických a betonových povrchů jako jsou hroby, kašny, betonové dlažby a obrubníky, květináče, zahradní keramika, zahradní krby a pod. Speciální nanokomponenty zajišťují voděvzdornost povrchům.
Použití přípravku NANOBALA BWTProtect současně usnadňuje čištění znečištěných povrchů. Aplikace na kámen nebo beton prodlužuje jeho životnost. Zvýrazňuje strukturu. Ošetřený povrch se na pohled ani na omak nemění.
Video použití na nebroušené granitové desce:
Video použití na kamenobetonové dlažbě: